Digitálna učebnica Aula internacional 2 (A2)

Home / ucebnice1 / Digitálna učebnica Aula internacional 2 (A2)

Digitálna učebnica španielčiny Aula internacional 2

Táto nová, moderná a dynamická učebnica ťa v desiatich lekciách vtiahne do virtuálneho prostredia a pútavou formou ťa naučí základom španielčiny. 

Pre prístup do nej a k ďalším interaktívnym prvkom je potrebná registrácia a licenčný kľúč do virtuálneho prostredia  španielskeho nakladateľstva Difusión, celosvetového lídra v metodológii španielčiny ako cudzieho jazyka. Tento licenčný kľúč ti pošleme po prihlásení a zaplatení kurzovného smskou na tvoje mobilné číslo a emailom. 

Séria Aula internacional

Táto sada piatich učebníc španielčiny pre cudzincov je celosvetovo najúspešnejšia a najpredávanejšia a toto je už v poradí štvrtá, plne digitálna generácia. Zohľadňuje požiadavky Spoločného európskeho referenčného rámca pre jazyky, kombinuje moderný prístup k výučbe jazykov s prístupom odpovedajúcim potrebám a požiadavkám študenta.

Učebnica Aula internacional 2

Štruktúra každej lekcie učebnice Aula internacional 2 je rozdelená do týchto častí: porozumenie, objavovanie, precvičovanie a komunikácia, a napokon cestovanie. Každá z deviatich lekcií ústi do veľkej záverečnej úlohy, ktorú študenti vypracúvajú najskôr samostatne. Neskôr v rámci miniskupín prostredníctvom miniscénky, dialógu, prezentácie a hodnotenia úloh iných miniskupín rozvíjajú nielen jazykové, ale aj neverbálne a kultúrno-spoločenské prostriedky.

Výhodou digitálnej učebnice je, že si priamo v nej môžeš písať, robiť poznámky a ukladať si ich, púšťať audio nahrávky tak, ako je to zobrazené na obrázku nižšie.

V učebnici sú priamo zakomponované aj videá, na ktoré stačí kliknúť a spustia sa ti.

Samozrejmou súčasťou je aj pracovný zošit, ukážky autentických španielskych textov, prehľadný a logický gramatický súhrn. Súčasťou cvičení v pracovnom zošite sú odkazy na ďalšie virtuálne cvičenia, ktoré sa ti otvoria po kliknutí na zvýraznené plochy. Že nevieš, aké je správne riešenie, chceš si cvičenie spustiť ešte raz alebo si ho chceš nechať skontrolovať? Stačí si vybrať jednu z ponúkaných možností, a ak máš chuť, môžeš si ho jednoducho nechať uložiť alebo poslať v ľubovoľnom formáte emailom alebo rovno zavesiť na tvoju obľúbenú sociálnu sieť a pochváliť sa priateľom alebo spolužiakom.

Ak potrebuješ naštudovať gramatiku a ucelenú slovnú zásobu konkrétnej témy, stačí si v obsahu zvoliť to, čo ťa práve zaujíma. Pomocou virtuálnej záložky už nikdy nezabudneš, kde si to len minule skončil/a.

Ak sa podľa pokynov učiteľa zaregistruješ do svojej virtuálnej triedy spolu so svojimi spolužiakmi a budeš poctivo pracovať, učiteľ ti bude pravidelne posielať hodnotenie tvojich (ne :)úspechov.

Virtuálne prostredie  ti zároveň umožní neobmedzený prístup k desiatkam ďalších digitálnych učebníc, stoviek videí a množstvu interaktívnych cvičení online.

Alebo si môžeš stiahnuť obľúbenú aplikáciu pre tvoj mobilný telefón, tablet alebo počítač na prácu s učebnicou bez internetového pripojenia.