domov

online kurzy španielčiny | online jazyková škola španielčiny

español para ti je online jazyková škola španielčiny, ktorá ponúka online kurzy španielčiny.

Profesionálni lektori, dlhoročné skúsenosti, fúzia najlepších metód, ľudský prístup a rešpekt k študentovi. Sme zodpovední, dochvíľni a komunikujeme otvorene, efektívne, rýchlo a k veci.

Od prvej hodiny fičíme po španielsky, na hodine sú maximálne 6 študenti zo Slovenska alebo zahraničia. Každý študent dostáva v cene kurzu papierovú a digitálnu učebnicu, vyššie ročníky tiež prístup k digitálnym čítankám.

Ak ti skupinové online kurzy španielčiny nevyhovujú, môžeš sa rozhodnúť pre individuálny online kurz španielčiny. Ak by ste chceli online kurzy španielčiny vo firme, stačí sa rozhodnúť pre firemné online kurzy.

Ste dvaja alebo viacerí? Super. Napíšte nám a my vám ponúkneme ešte atraktívnejšie ceny. Ak ste štyria, môžeme sa rovno dohodnúť na čase, dňoch a výhodnejšej cene, čiže si vytvoríte svoj vlastný kurz na mieru (áno, je to vhodné aj pre firmy).

Vyber si zo zoznamu nižšie alebo podľa tvojej vedomostnej úrovne či dní a časov. Okrem kurzov, ktoré sú už naplnené (plný kurz), sa stále môžeš prihlásiť do ktoréhokoľvek z ponuky (sleduj počet voľných miest), už odučené hodiny sa ti odrátajú z ceny kurzu.
UPOZORNENIE: Od pondelka 8. júla do stredy 24. júla máme dovolenku, ale môžeš nám napísať email, poslať správu cez čet na tejto stránke vpravo dole alebo cez whatsapp na číslo: +421 903 051 995. Bohužiaľ, nebudeme prijímať telefonáty, jedine tie uskutočnené cez whatsapp. Pekné leto všetkým študentkám a študentom 🙂

NOVÉ LETNÉ KURZY 

úplní začiatočníci A1.1 letný intenzívny kurz (9:00 – 10:00) 6 voľných miest, začiatok 29. júla