Digitálna učebnica Nos vemos hoy 3 (B1)

Home / ucebnice1 / Digitálna učebnica Nos vemos hoy 3 (B1)

Digitálna učebnica španielčiny Nos vemos hoy 3

Táto nová, moderná a dynamická učebnica ťa v dvanástich lekciách vtiahne do virtuálneho prostredia a pútavou formou rozvinie tvoje pokročilejšie základy španielčiny z predošlej úrovne

Pre prístup do nej a k ďalším interaktívnym prvkom je potrebná registrácia a licenčný kľúč do virtuálneho prostredia  španielskeho nakladateľstva Difusión, celosvetového lídra v metodológii španielčiny ako cudzieho jazyka. Tento licenčný kľúč nájdeš v papierovej verzii učebnice, ktorú ti pošleme pred začiatkom tvojho kurzu, preto nič, čo vypadne z učebnice, nevyhadzuj.

Séria Nos vemos hoy

Táto sada zatiaľ štyroch učebníc španielčiny pre cudzincov je úplne prerobená séria učebníc piatej generácie, kde okrem papierovej verzie nájdeš v aplikácii/programe campus.difusion.com na všetkých dostupných platformách elektronickú učebnicu spolu s plne interaktívnym prostredím pre samostatnú prácu. Zohľadňuje požiadavky Spoločného európskeho referenčného rámca pre jazyky, kombinuje moderný prístup k výučbe jazykov s prístupom odpovedajúcim potrebám a požiadavkám študenta.

Učebnica Nos vemos hoy 3

Štruktúra každej lekcie učebnice Nos vemos hoy 3 je rozdelená do týchto častí: porozumenie, objavovanie, precvičovanie a komunikácia, a napokon cestovanie. Každá z dvanástich lekcií ústi do veľkej záverečnej úlohy, ktorú študenti vypracúvajú najskôr samostatne. Neskôr v rámci miniskupín prostredníctvom miniscénky, dialógu, prezentácie a hodnotenia úloh iných miniskupín rozvíjajú nielen jazykové, ale aj neverbálne a kultúrno-spoločenské prostriedky.

Výhodou elektronickej učebnice je, že priamo v nej môžeš otvoriť digitálnu časť, čo sú všetky texty, cvičenia, audio nahrávky v štyroch rôznych jazykových variantoch španielčiny, ktoré môžeš samostatne vypracovať priamo v svojom mobile, tablete alebo počítači s automatickou kontrolou výsledkov.

V učebnici sú priamo zakomponované aj videá, na ktoré stačí kliknúť a spustia sa ti.

Samozrejmou súčasťou je aj pracovný zošit, ukážky autentických španielskych textov, prehľadný a logický gramatický súhrn. Súčasťou cvičení v pracovnom zošite sú odkazy na ďalšie virtuálne cvičenia, ktoré sa ti otvoria po kliknutí na zvýraznené plochy. Že nevieš, aké je správne riešenie, chceš si cvičenie spustiť ešte raz alebo si ho chceš nechať skontrolovať? Stačí si vybrať jednu z ponúkaných možností, a ak máš chuť, môžeš si ho jednoducho nechať uložiť alebo poslať v ľubovoľnom formáte emailom alebo rovno zavesiť na tvoju obľúbenú sociálnu sieť a pochváliť sa priateľom alebo spolužiakom.

Ak potrebuješ písať poznámky, môžeš tak spraviť priamo v digitálnej učebnici a potom si ich poslať na email alebo skopírovať a stiahnuť do tvojej obľúbenej aplikácie.

Ak sa podľa pokynov učiteľa zaregistruješ do svojej virtuálnej triedy spolu so svojimi spolužiakmi a budeš poctivo pracovať, program ti bude posielať hodnotenie tvojich (ne :)úspechov.

Virtuálne prostredie  ti zároveň umožní neobmedzený prístup k desiatkam ďalších digitálnych učebníc, stoviek videí a množstvu interaktívnych cvičení online.

Alebo si môžeš stiahnuť obľúbenú aplikáciu pre tvoj mobilný telefón, tablet alebo počítač na prácu s učebnicou bez internetového pripojenia.