Familia García Romero

Home / virtual / Familia García Romero

Online kurz španielčiny Familia García Romero

García Romerovci sú sympatickou rodinkou, ktorá býva vo Valladolide, jednom peknom meste v strede Španielska. Otec, José García, je vysoký a tmavovlasý muž, milej povahy a pracuje v slávnom vinárskom závode. Je ženatý s Teresou, ktorá je veľmi pekná, tmavooká a krátkovlasá učiteľka malých detí.

José a Teresa majú tri deti: Susanu, Rebecu a Juana. Susana, najstaršia, 24-ročná, je sociologičkou a pracuje pre mimovládnu organizáciu, ktorá sa venuje prisťahovalcom. Rebeca, mladá kráska s veľkými tmavými očami, má 19 rokov a študuje na Kanárskych ostrovoch Morské štúdie. Avšak najväčšou radosťou v rodine je Juan, nezbedný 11-ročný chalan, ktorý sníva o tom, že sa stane slávnym futbalistom.

Medzi starších rodinných príslušníkov patrí María, Teresina matka, nežná a zábavná žena, ktorú majú všetci veľmi radi, najmä Juan, a to hlavne kvôli jej dobráckej povahe a chutným dobrotám, ktoré pripravuje. Krok za krôčikom sa dozvieme stále viac vecí o jednotlivých členoch rodiny García Romerovcov a budeme sledovať ich každodenné osudy. Spolu s nimi budeme mať možnosť spoznať rozličné aspekty španielskeho jazyka, kultúry a spoločnosti.

Kto má nárok na tento online kurz a ako sa naň prihlásiť?

Online kurz je určený všetkým našim študentom, ktorí sú riadne prihlásení do ktoréhokoľvek kurzu z našej ponuky. Kurz je bezplatný a prihlásiť sa doň môžete už teraz. Prihlásenie možno urobiť len prostredníctvom online formuláru, ktorý je vpravo. Následne Vám príde potvrdzovací mail aj s prihlasovacími údajmi. Prihlasovacie údaje je potrebné vpísať na stránke online kurzu do políčok v pravom hornom rohu takto: USUARIO (meno užívateľa) / CONTRASEÑA (heslo), pričom heslo Vám vygenerujeme my a nedá sa meniť. Ak zabudnete meno alebo heslo, opätovne vypíšte prihlasovacíí formulár a vyznačte túto možnosť. Konto môže študent/ka využívať iba počas obdobia, keď je riadne prihlásený/á do prezenčného kurzu. V prípade, že sa študent/ka rozhodne nepokračovať v návštevovaní ďalšieho kurzu, bude jeho/jej konto odstránené. Po opakovnom prihlásení do kurzu mu bude konto obnovené.